Miłe słowa od moich Par...

Nina i Łukasz

100xTAK!
2.9.2021 mieliśmy nasze święto organizowane w zasadzie niespełna pół roku wcześniej i Patrycja spełniła wszystkie nasze oczekiwania. Nie mogliśmy prosić o więcej. Stały kontakt, rzeczowy ale bardzo przyjemny. Pelne zrozumienie, nie było rzeczy niemożliwych! wszystko dopięte na ostatni guzik, Patrycja zadbala o wszystko tak że my mieliśmy spokojna głowę i mogliśmy skupić się tylko na sobie a to o to w tym chodziło ❤ no i ta pogoda na zamówienie! 😁 Dziękujemy Kochana za wszystko 😘

Weronika i Darek

Bardzo polecamy współpracę z Panią Patrycją. Jest to osoba konkretna, dobrze zorganizowana a przy tym sympatyczna i kontaktowa. Dzięki jej nieocenionej pomocy nasze wesele przebiegło bez żadnego zarzutu. Wsparcie profesjonalnej osoby w takim dniu jest naprawdę nieocenione!

Angelika i Michał

Zdecydowanie polecamy współpracę z Panią Patrycja. Pomogła nam dopiąć wszystko na ostatni guzik przy organizacji naszego wesela.
Już przy pierwszej rozmowie online wiedzieliśmy, ze znaleźliśmy odpowiednia osobę, która sprosta naszym wymaganiom i zorganizuje uroczystość jakiej oczekujemy.
Zdecydowanie polecamy!

Ewa i Błażej

Nasz ślub i wesele to był najpiękniejszy dzień w naszym życiu! Bardzo dziękujemy i z czystym sumieniem polecamy współpracę z Panią Patrycją. Od samego początku czuliśmy, że trafiliśmy w dobre ręce. Nie zawiedliśmy się! Pani Patryca zadbała o każdy detal.
Cały czas byliśmy w stałym kontakcie i każda zmiana była na bieżąco konsultowana. Uważam, że to była najlepsza decyzja w naszym życiu! I wiecie co? Chętnie wzięłabym ten ślub jeszcze raz!

Angelika i Kamil

Z całego serca polecamy współpracę z Pania Patrycją. Od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że trafiliśmy w końcu na odpowiednią osobę. Pani Patrycja oferuje profesjonalne i spersonalizowane podejście do każdego. Mimo wielu naszych wspólnych "wymysłów" umiała dograć kazdy szczegół tak by prezentował się fenomenalnie. Oprócz tego wszystkiego Pani Patrycja to przemiła i sympatyczna kobieta