top of page
AdobeStock_361205650.jpeg

Ślub za granicą

Marzy Wam się ślub w urokliwych Włoszech, albo klimatycznej Grecji? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprawić by Wasze marzenia stały się rzeczywistością! 

Natomiast przeraża Was perspektywa załatwienia wszelkich urzędowych spraw, rezerwacja lotów i noclegów oraz jak w ogóle zacząć planowanie wesela za granicą? 

Od kilku lat specjalizuję się w ślubach za granicą, w szczególności we Włoszech i Grecji, także to co dla Was mogłoby być wyzwanie, dla mnie jest codziennością. 

Przy planowaniu Waszego zagranicznego ślubu, łączę doświadczenie związane z organizacją ślubów wraz z doświadczeniem w planowaniu podróży - mieszanka idealna, która sprawia, że Wy możecie zapomnieć o wszelkim stresie :) 

Organizuję śluby kościelne i cywilne w:

·    Grecji

·    Włoszech 

·    Portugalii 

·    Chorwacji

·    Hiszpanii

·    na Malcie 

·    na Cyprze

·    Turcji

Oraz śluby symboliczne gdzie tylko sobie wymarzycie :)

Gdzie organizuję śluby?
 

Głównie specjalizuję się w organizacji ślubów we Włoszech i Grecji 

Często wiele Par uważa, że organizacja ślubu za granicą jest kompletnie poza ich możliwościami. Tymczasem, przepiękny ślub z widokiem na ocean może kosztować tyle samo co tradycyjne wesele w Polsce. 

Z moją pomocą, możecie znaleźć swoje wymarzone miejsce na ślub i przyjęcie weselne za granicą!

Jak wygląda nasza współpraca w praktyce?

 • Po wysłaniu przez Was zapytania, dostaniecie ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania lub po prostu chcielibyście mnie poznać  przed rozpoczęciem współpracy, możemy umówić się na spotkanie, na którym będziecie mieli możliwość zapytać o wszelkie kwestie związane z naszą współpracą

 • Następnym krokiem jest ustalenie wszystkich warunków oraz podpisanie umowy. I to właśnie od tej chwili wszystko nabiera tempa! 

 • Zazwyczaj rozpoczynamy organizację od wytypowania orientacyjnej daty Waszego ślubu, sprawdzam dla Was dostępność oraz koszty lotów. Przedstawiam różne oferty miejsc na ceremonię oraz zakwaterowania dla Was i ewentualnych gości. Nadzoruję kontakt ze wszystkimi firmami oraz podpisywane przez Was umowy. Organizuję wszystko co potrzebujecie na miejscu - od transportu, poprzez zamówienie tortu, ustalenie menu z restauracją, makijażystkę, fryzjerkę, fotografa etc. Nie musicie się również martwić o wszelkie dokumenty, to po mojej stronie leży zarezerwowanie terminu w USC, kontakt z nimi i dostarczenie odpowiednich dokumentów, a także organizacja tłumaczy -jeśli jest to niezbędne. 

 

 • Kiedy wszystko jest już skrupulatnie zaplanowane pozostaje nam czekać na Wasz wielki dzień! Po przylocie na miejsce również możecie liczyć na moją pomoc, jestem na miejscu zazwyczaj około 1/2 dni przed ślubem, w trakcie ślubu oraz dzień po. Także Waszym jedynym zmartwieniem jest to aby wypocząć i cieszyć się tym wyjątkowym dniem! 


Wspólnie zorganizujemy Wasz wymarzony ślub za granicą!

pexels-pavel-danilyuk-8815311.jpg

Pytania najczęściej zadawane przez Pary

 • Czy są dostępne pakiety na poszczególne kraje/ regiony?

 

Nie pracuję na z góry ustalonych pakietach. Wszystkie propozycję i oferty pozyskuję indywidualnie dla każdej z Par, ponieważ każda Para ma też różne oczekiwania, wymagania i wyobrażenia. Pozwala to narzeczonym na zaplanowanie całego wyjazdu i wesela pod siebie. Nie mają oni narzuconych żadnych decyzji. 

 

 • Czy możemy sami wybrać usługodawców? 

Oczywiście! Ostateczna decyzja zawsze należy do Pary. Oczywiście jako wedding planner mam swoich sprawdzonych usługodawców, ale w żaden sposób ich nie narzucam. Jestem otwarta na wszystkie Wasze propozycje

 

 • Czy sami musimy zarezerwować nocleg i przelot dla gości? 

Zdecydowanie nie! Decydując się na kompleksową usługę, możecie liczyć na moją pomoc również w tych kwestiach. Nie ma dla mnie również różnicy czy rezerwujemy nocleg wyłącznie na 2/3 noce, czy na tydzień 

 

 • Ile miesięcy wcześniej powinniśmy zacząć organizację? 

Najbardziej optymalnym czasem jest około rok wcześniej. Natomiast każdy miesiąc ponad ten czas jest na plus dla Pary, ponieważ ma wtedy większą dowolność w wyborze. 

Minimalnym czasem jest około 6 miesięcy przed, natomiast jest to już czas, w którym Para musi liczyć się z tym, że nie każde miejsce i data będą dostępne

 

 • Czy ślub, który weźmiemy za granicą będzie legalny również w Polsce? 

Tak, ślub cywilny będzie również honorowany w Polsce. Decydując się na współpracę ze mną, kompleksowa organizacja obejmuje również późniejszą rejestrację ślubu w Polsce. 

 

 • Ile wcześniej powinniśmy być na miejscu? 

Zazwyczaj jako Para Młoda musicie być na miejscu około 2/3 dni przed ceremonią. W tym wypadku wszystko zależy od kraju, w jakim zdecydowaliście się brać ślub 

 

 • Ile kosztuje ślub za granicą? 

Zdecydowanie to jedno z najczęściej pojawiających się pytań, na które nie ma tak naprawdę jednoznacznej odpowiedzi. Tak samo jak w Polsce, wszystko zależy od miejsca, na które się zdecydujecie, a także co tak naprawdę chcecie zorganizować na miejscu. Ważnym czynnikiem, pod względem budżetu, przy planowaniu ślubu za granicą jest opłata za przelot i zakwaterowanie dla Waszych gości. Jeśli decydujecie się pokryć ten koszt, cały budżet musi być znacząco większy, ponieważ jest to jeden z największych kosztów ślubu za granicą 

bottom of page