top of page

Miłe słowa od Par

_FP18408 2.JPG

Angelika i Norbert

Najlepsza Wedding Planerka jaką możecie spotkać.

Patrycja zorganizowała dla nas ślub w ciągu 5 miesięcy, w Toskanii, w sierpniu, przy naszych różnych oryginalnych pomysłach i wysokich wymaganiach. Dodatkowo poza samym weselem pomogła nam w organizacji całego wyjazdu, łącznie z rezerwacja aut oraz wyborem i rezerwacją restauracji na kolację w pozostałe dni. Przez cały okres współpracy czuliśmy się w pełni wysłuchani i zrozumieni. Patrycja odpowiadała na każde nasze pytanie, rozwiewała nasze wszelkie wątpliwości i pozwalała nam się cieszyć że ślubnych przygotowań. Kiedy potrzebowaliśmy wsparcia to nas wspierała jak najlepsza przyjaciółka a kiedy potrzebowaliśmy szybko podjąć akąś decyzję to nas motywowała. W ostatnich chwilach przygotowań była dostępna 24/7. Nie czuliśmy się przez Patrycję oceniani, ani mimo naszych różnych nieszablonowych pomysłów nie odwodziła nas od nich. Dzięki Patrycji mogliśmy spełnić swoje najskrytsze marzenia związane ze ślubem.

Myślę że to że zarówno my jak i nasi goście wspominają Nasz ślub jako coś magicznego, wręcz mistycznego mówi samo za siebie.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za współpracę, podczas której czuliśmy się tak bardzo zaopiekowani.

P.S.
Patrycja była opanowana nawet kiedy okazało się że żadne z nas nie ma telefonu (w tym nawigacji) wracając z sesji zdjęciowej przez co Patrycja jechała przed nami tak żebyśmy trafili na wesele. Zachowała też spokój (przez co nam się on udzielił) kiedy przed kolacją w ogrodzie w toskanii padał deszcz. Jest na prawdę niesamowita.

Dziękujemy

IMG_6351.JPG

Karolina i Piotr

Jako totalny control freak i super zorganizowana osoba po przyznaniu przed sobą że potrzebuje pomocy w organizacji ślubu ciężko mi było znaleźć osobę która zrozumie nasze specyficzne potrzeby i sprosta wymaganiom, ale udało się perfekcyjnie! Indywidualne podejście, świetny kontakt, oferta dostosowana do potrzeb klienta i bezbłędna realizacja wszystkich naszych pomysłów! Dzięki Patrycji ślub i wesele za granicą obyło się bez stresów i wszystko wyszło idealnie!

IMG_6351.JPG
IMG_6809.JPG
IMG_6809.JPG

Justyna i Tomasz

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu jestem właśnie po ślubie zorganizowanym przez Patrycję i wiem że sama lepiej bym tego nie zrobiła. Indywidualne podejście, stały kontakt, profesjonalne doradztwo, mogłabym wymieniać i wymieniać
Ze swojej strony mogę obiecać że będę polecać Cię dalej, bo naprawdę warto oddać się w Twoje ręce a my bardzo dziękujemy za typowo naszą ceremonię❤️

Marlena i Stanisław

Patrycja zorganizowała nam ślub na najpiękniejszej greckiej wyspie Santorini! Od początku czuliśmy się otoczeni opieką, dodatkowo mieliśmy świetny kontakt z organizatorką. Wszystkie nasze wymagania zostały spełnione, a nie była to łatwa sprawa ponieważ podróżowaliśmy z grupą 13-sto osobową. Mieliśmy zorganizowane loty, hotel oraz uroczystość z kolacją.

Jeśli ktoś ma wątpliwości to szczerze polecamy organizację ślubu na Santorini. Z Patrycją nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania :)

60.JPG
IMG_6809.JPG
2023-8-24-Julia+Michal-elopement-140_websize.jpg

Julia i Michał

Jeśli marzy wam się ślub za granicą i nie wiecie od czego zacząć i jak to zorganizować to Patrycja pomoże wam i zrobi to w idealny sposób tak, żebyście nie musieli się niczym martwić✨
Wspaniała organizacja, komunikacja, zaradność! Będziecie zachwyceni!
Polecamy z całego serducha❤️

Nina i Łukasz

100xTAK!

2.9.2021 mieliśmy nasze święto organizowane w zasadzie niespełna pół roku wcześniej i Patrycja spełniła wszystkie nasze oczekiwania. Nie moglibyśmy prosić o więcej. Stały kontakt, rzeczowy ale bardzo przyjemny. Pełne zrozumienie, nie było rzeczy niemożliwych! wszystko dopięte na ostatni guzik, Patrycja zadbała o wszystko tak że my mieliśmy spokojną głowę i mogliśmy skupić się tylko na sobie a to o to w tym właśnie chodziło

no i ta pogoda na zamówienie!

Dziękujemy Kochana za wszystko

N&Ł180.jpg
IMG_6809.JPG
CFB289AD-04BB-4A80-8F0D-203FC3394856.JPG

Karolina i Mikołaj

Patrycja zajęła się organizacją naszego ślubu w Parku Zielona w Kręgu Tanecznym. Polecamy z całego serca 😀 nie marzyliśmy nawet o tak pięknej scenerii. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

Aleksandra i Patryk 

Podjęcie współpracy z Patrycją było najlepszą decyzją jaką mogliśmy podjąć w kwestii organizacji naszego ślubu i wesela. Patrycja zadbała o wszystkie szczegóły, tak abyśmy w dniu ślubu mogli skupić się tylko na sobie i dobrej zabawie. Pełen profesjonalizm, stały kontakt na każdym etapie organizacji. Patrycja to bardzo sympatyczna osoba, która potrafiła również wysłuchać i wesprzeć dobrym słowem Brak słów żeby opisać jak ogromnym wsparciem dla nas była.

Dziękujemy Ci za wszystko, bo bez Twojej pomocy na pewno nasz dzień nie byłby tak piękny

492.jpg
bottom of page